18.12.2017 14:47
Navigation
Home
News Categories
Events
Results
Photo Gallery
Video Gallery
Articles
Forum
Dance Links
Contacts
Search
VDS Jaunā mājas lapa!
New video, photo

"BBoy Ego -
The Departed"

Keita & Megija
Latest Articles
Ritas Spalvas publik...
Red Bull BNRG pier&#...
Kustības, kur&#...
Breikotājs Ronn...
Latvijas Maš...
Links

Salsa

Deju Mākslas Amatieru un Profesionāļu Asociācija

Dancebase.lv

i-deja.lv

dancer.lv

Latvian Dancesport federation

Exotic Dance

Lithuania Dance Centre

aferparty

dancerzone

BOTY

Belly Dance in Latvia

pasākumu organizēšana

Dance Clubs

www.globaldance.info

Tap Dance

Russia Dance Organization

Hip-hop Culture

IDO-Estonia

Machine Dance

Line Dance

slavenības

IDO

Forum Threads
Newest Threads
The Story / Film - C...
Vajadzīgi m$...
Īru dejas
Новая культурная соц...
Hip-hop New Style
Hottest Threads
Latvijas Kult$... [175]
Par Soul Sisters [37]
RPIVA studentu pa... [36]
Latvijas Mūz... [23]
YouTube [15]
View Thread
Dejas Latvijā | dejas.lv | Forum
Page 1 of 2 1 2 >
Author Par Soul Sisters
Edmunds
Administrator

Posted on 19.02.2007 00:02
Vai būtu jāaizliedz Soul Sisters meitenēm piedalīties Čempionātā?
Kuluāros visi runā par to, ka no Kaprīzes aizgājušas vairākas treneres un dejotāji,
vēl šobrīd nav skaidrs vai ir nokārtotas savstarpējās attiecības un vai tiks atļauts viņām piedalīties Čempionātā?!?
Vai aiziešana no studijas ir kaut kas slikts? vai tā ir nodevība? vai tā ir normāla parādība? vai tas ir attīstības ceļš? vai tas ir pirmais gadījums? un kā ir bijis citiem?
Vai atbalstāms vai nosodāms ir aiziešanas fakts? vai veids kā tas tiek darīts?
Kam būtu jāuzņemās atbildība par sekām? pret klubu, dejotājiem, vecākiem, kolēģiem un konkurentiem?
Vai LMDA var ietekmēt, palīdzēt šajā situācijā? Kas ir LMDA?
Ko saka tautas balss?
Kāds ir Tavs viedoklis? Varbūt ka Tu vari palīdzēt?

peace, love, unity & having fun.
edmundsveizans http://www.dejas.lv/mds/images/pasniedzeji/veizans.htm
Author RE: Par Soul Sisters
sallija
Member

Posted on 19.02.2007 00:40
taatad...esmu viena no aizgaajeejaam!!!pareizaak sakot viena no Soul Sisters...Uzskatu,ka ir muljkjiigi liegt dejotaajiem piedaliities sacensiibaas,jo taadaa veidaa tiek liegts beerniem prieks,kaa arii izaugsme,jo kaa mees katrs zinam,ka 1-as sacensiibas aizstaaj vairaakus treninjus!!kaa arii taadaa veidaa,juus neljaujat celt latvijas dejoshanas liimeni!!
neuzskatu to par nodeviibu,katram cilveekam ir briiva izveele par to,ko un kaa dariit!!un man shkjiet,ka tas nav nosodaami,ka mees weelamies veidot jaunu,progresiivu studiju ar jaunaam iespeejaam!!!

SALLIJA
lieneliite
Member

Posted on 19.02.2007 00:51
esmu pirms 2iem gadiem pati dejojusi deju klubā "kaprīze", zinu visu kas tur notiek un kāda ir attieksme. vajadzētu padomāt par deju klubā "kaprīze" notiekosho un bijušo situāciju. Vai ir normāli , ka nometnē uz apmēram 70 cilvēkiem divas dušas?!? medmāsa nav! Vai meitenes ir nedrīks vēlēties labākus apstākļus un lielāku izaugsmi??? viņas veido studiju tā lai arī viņas pašas būtu ar visu apmierinātās, tādejādi apmierinot un sniedzot labāko dejotājiem. uzskatu, ka meitenēm ir jāļauj dejot atlasē, viņas ir vienlīdzīgas ar visiem pārējiem. Soul Sisters meitenes pašas pēdējā pus gada laikā(ja ne pat ilgāk) vēl trenējoties deju klubā "kaprīze" ir veidojušas mūziku, bijušas trenneres, domājušas tērpus un visu pārējo! Kādēļ lai aizliegtu???
r3connect
Member

Posted on 19.02.2007 15:53
Es ar kajam un rokam par Soul Sisters, vinjas ir malaces, ka izveidoja savu jaunu studiju, un tik progressivi attistas, aicinot viesmaksliniekus, un piedaloties visada veida pasakumos... es pats esmu no citas studijas, bet galigi esmu pret to, lai vinjam aizliedz piedalities sacensibas... Katram ir tiesibas izveleties ar ko vinsh grib nodarboties un kur!

Soul Sisters ir ljoti konkurent spejigas dejotajas, un, manuprat, aizliedzot vinjam piedalities sacensibas, parejie tikai pieradis to, ka vinjiem ir bail but izkonkuretiem..

Nedrikst nosodit cilveku par to, ka vinsh grib attistities, un uzlabot savus dzives apstakljus, nevis sedet uz vietas...

Un galu gala, kas pienjems sho lemumu, vai aizliegt Soul Sisters piedalities vai ne?
Nav jadoma par dejoshanu kaa biznesu, bet ari par Latvijas dejotaju attistibu!

P.S
Soul Sister respect ! Turas, un nelaujiet jus sagraut!smiley

You wanna battle me?... How much money you've got?

Zis bit iz sou hot.. it meiks mi vanna KRUMP!
sallija
Member

Posted on 19.02.2007 18:26
yeaah...paldies )
Edmunds
Administrator

Posted on 20.02.2007 14:02
Ne visi jaunumi ir apskatāmi publiski!
Ielogojieties, pereģistrējieties un būs iespēja apskatīt LMDA valdes lēmumu par ko domas dalās par 5 Soul Sisters meitenēm, bet tur nav ne viena vārda par bijušajiem Kaprīzes dejotājiem, tāpēc nav (vēl) pamata atteikt viņiem piedalīties sacensībās.

Sharly
Member

Posted on 20.02.2007 15:47
Nekas nav jaaaizliedz!!!!!!!! katram ir tiesiibas dejot kur grib!!!!! kaada atshkjiriiiba KUR dejo, galvenais KA dejo!!! ja vinjaaam nebija nekaaadas iespeeejas attiiistiiities kapriiizeee, kaapeeec lai vinjas nevareetu taisiit savu studiju?!?!?!?!?!?!?!?!?!?! unj ja es gribeeetu iet prom no studijas un peeec tam iestaaaties citaaa???? taa nevareeetu ja??? neredzu shim striiidam looogjiku!!!!!!! es esmu PAR soulsisters.... un ticu ka vijaaam viss izdosies!!!!!!! un par tiem bijushajiem kapriiizes dejotaaajiem - gan jau kaaads pamats atradiiisies, lai vinji nevareeetu dejot....... tas jau nebuuus vieniiigais kas vinju "labaaa" ir dariiits!!!!!!! smileysmileysmileysmiley

P.S. vinjas tajaa likuma ir mineeetas 6as nevis 5as... smiley
proxe
Member

Posted on 20.02.2007 16:37
newienam nekas naw jaaizliedz! (esmu wiena no cieteejaam, bet wairaak neesmu Soul Sisteru sastaawaa) Neesat lasiijushi latwijas satwersmi (man shkjiet, ka to maacija arii 8tajaa klasee smiley ) te dazhi piemeeri :
1. Latvija ir neatkarīga demokrātiska republika.
94. Ikvienam ir tiesības uz brīvību un personas neaizskaramību. Nevienam nedrīkst atņemt vai ierobežot brīvību citādi kā tikai saskaņā ar likumu.
106. Ikvienam ir tiesības brīvi izvēlēties nodarbošanos un darbavietu atbilstoši savām spējām un kvalifikācijai. Piespiedu darbs ir aizliegts. Par piespiedu darbu netiek uzskatīta iesaistīšana katastrofu un to seku likvidēšanā un nodarbināšana saskaņā ar tiesas nolēmumu.

-Zinot latvijas likumdoshanu, diemzheel LMDA nebija tiesiibas izweidot nolikumu, kuraa buutu ierobezhota cilweeka briiwiiba! Tas ka Igaunijaa taa ir, tas nenoziimee, ka mums ar taadu wajag! Lai attiistiitos wajag paarmainjas! Mums ikvienam ir tiesiibas izweeleeties, kur gribam dejot un kad dejot! Un lai nebuutu taada situaacija, kaa sanaaca ar kapriizi, warbuut saakam straadaat legaali? Kaa buutu ar Liigumiem??? Pagaidaam LMDA ir kaadi pieraadiijumi, ka nosauktie cilweeki ir bijushi kapriizee treneri?? Un wispaar taada situaacija ir radusies, jo kapriizes galwa taadu pats izweidoja!! Varbuut jaasaak domaat par deju attiistiibu?? manupraat muusdienaas taadaa stilaa ka hip hop, galwenajam cilweekam jaabuut taadam, kas pac tajaa wisaa ir iekshaa, ar to nodarbojas!
proxe
Member

Posted on 20.02.2007 16:56
http://www.saeima.lv/Likumdosana/likumdosana_satversme.html

taa ir adresiite, ja weeleties izlasiit wisu Latvijas Republikas Satversmi!
lien
Member

Posted on 21.02.2007 00:39
diemzeel kapriize un taas vadiitaaji nesaprot un neveelas saprast ka mees (Soul Sisters) veelamies celt Latvijas liimeni un paliidzeet attiistiies jauniesiem. vinji ir ienjeemusi galvaa kaut kaadus principus un pie tiem arii pieturaas-pilniibaa aizmirstot par jauniesiem kuri veelas piedaliities sacensiibaas un attiistiities. mees esam neskaitaamas reizes meegjinaajusas atrast kaadus kompromisus, bet neviens protams muusos neklausaas. un dara dazaas riebekliibas(vaarda vistiesaakajaa noziimee) lai muus ierobezotu un nejautu mums normaali dejot.
es neuzskatu ka mees esam izdariijusas kaut ko sliktu un nosodaamu ka aizgaajaam prom no kapriizes! normaali un pieaugusi cilveeki to spetu saprast un pienjemt! mees veelamies augt un izttiistiit sevi un muusu aiziesana pieraada to ka iepriekseeja studijaa to izdariit nav bijis iespeejams. un taapeec mees esam vainiigas???!!!!!
lien
Member

Posted on 21.02.2007 01:12
man ir radies jautaajums?kaa ir iespeejams publiceet maldinoshu LMDA valdes leemumu? mums ir uzlikata tikai moratorija nevis diskalificeeasna uz diviem gadiem!!!! jeb tas bija domaats taa- "ai gan jau neviens nepamaniis ka es te mazliet pielabosu to un sito,lai tikai leemums izskataas par labu man". tas ir normaali ka kaads no valdes locelkiem taa dara???!!! jo pieljauju iespeeju ka publiceet kko sajaa lapaa var tikai "valdnieki"!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
KAPUCE benefice
Member

Posted on 21.02.2007 01:18
1) kam ir labums no tā, ka Soul (atstarpe!!!! smiley) Sisters kādu laiku nedejos?
2) lai meitenes mēģina, sanāks- sanāks, nesanāks- būs mācība.
3) pēdējo mēnešu Kaprīzes dejas tik un tā ir liels viņu darbs.
4) jau tagad viņas ir daudz izdarījušas un piedāvā taadu workautu, ko Kaprīzē, manuprāt, nekādi nevarētu.

es nesaprotu- kāds ir pamatojums tam, lai kādam aizliegtu uzstāties?
kapuce kapuce@msn.com
Sharly
Member

Posted on 21.02.2007 11:03
wo wo!!!!

aa un lien.... smiley nevis iztiiistiiit sevi, bet ATIIISTIIIT..... smiley
ak tu mana plaanmate.... smiley
Edmunds
Administrator

Posted on 21.02.2007 11:09
Dažas pārdomas:
Valdnieki var publicēties tikai www.dejas.lv/lmda lapā,
šeit www.dejas.lv ir vortāls par dejām un ap tām un kā redzat ielogojoties var komentēt jebkuru rakstu un pasākumu, kā arī izteikties forumā.
Izteikt savu viedokli ir demokrātisks ceļš kā risināt problēmas un tautas balsij ir spēks.

Edmunds
Administrator

Posted on 21.02.2007 12:00
Pārdomas 2:
Citējot lien: "es neuzskatu ka mees esam izdariijusas kaut ko sliktu un nosodaamu ka aizgaajaam prom no kapriizes!"
Aiziešana ir attīstības ceļš, fakts pats par sevi nav un nevar būt nosodāms vai aizliedzams! Vajadzīga liela drosme un uzņēmība tādam solim kā arī, iespējams, iemesli tam bija sakrājušies jau vairāku gadu garumā. Kā arī jūsu talants un dejotprasme dod cerības hip-hopa attīstībai Latvijā.
BET veids KĀ tas tiek darīts diemžēl neatbilst godprātīgai rīcībai, labai biznesa praksei un sporta ētikai. Celt savu studiju uz citas studijas bāzes, resursiem un ieguldījumiem nav OK.
Ir jārēķinās un jānorēķinās ar iepriekšējo studiju – vienalga kādas attiecības ir bijušas un cik godprātīgi viņi ir izturējušies pret jums. Nevar ar sliktu iet pret sliktu! Viņiem (vecajai studijai) jau ir savs imidžs, un to visi zina, bet jums atverot jaunu studiju tas KĀ JŪS IEEJAT DEJU APRINDĀS rada jūsu imidžu un spēlē svarīgu turpmāko lomu un rada apkārtējo viedokli par JUMS: no kolēģu puses, konkurentu puses, dejotāju un vecāku puses!
Ja jūs nevēlaties tādu pašu slavu kā vecā studija, tad jāiet godprātīgs ceļš – jānokārto saistības ar vecajiem un jāparāda sevi no labākās puses vai ko tas jums maksātu!
Atpakaļ ceļa nav, tagad tikai uz priekšu.
Pamācoši piemēri līdzīgām situācijām Latvijā ir:
La Rocca-DOS, Ransaid-MDS, Fandango-Ritms, Jūras Pērles-Arabeska, Grande-Rondo...

lien
Member

Posted on 21.02.2007 14:53
bet mees censamies to visu miermiiliiga ceeljaa nokaartot visas saistiibas bet pagaidaam izskataas ka tikai muusu puse veelas izliigumu.jo diemzeel no otras puses nekaada pretimnaaksana vai kompromisi nav naakusi,tikai dazaadi apvainojumi.
jaa,varbuut sakaraa ar muusu aiziesanu vajadzeeja dariit kaut ko savaadaak,bet mees nezinaajaam kaa to izdariit, mees maacaamies no savaam kluudaam un taadeelj sobriid aktiivi censamies taaas labot.
Anton
Super-puper Admin

Posted on 21.02.2007 16:21
Эдмунд и Co.! Хватит наезжать на Soul Sisters. Все эти постановления, рассуждения об "упорядочивании" отношений со старой студией, - это моральный наезд. Что значит "упорядочить отношения"? Слёзно молить о прощении, стоя на коленях? Если они что-то должны, то сколько конкретно? И за что конкретно? Есть ли какие-то документы, подтверждающие это? А насчёт этики бизнеса.. так ведь есть ещё этика джентльмена.

antonbeard http://www.dejas.lv/videogallery.php
Sharly
Member

Posted on 21.02.2007 17:07
nepiekriitu edmundam par to "savas studijas celshanu uz citas baazes".... tas viss ko kapriiize ir sasniegusi.... smiley tas ir soul sisters nopelns... peedeejaa gada laikaa nevienu citu treneri tur nemaniiju......smiley
r3connect
Member

Posted on 23.02.2007 11:38
Pfff... LMDA valde... hah smiley un kas tur ir Veizans, Pavlovs, Grinbergs... respektivi tur nekas cits ari nevareja but ka aizliegshana smiley Negribas vairak te neko raxtit par sho temu, mes visi zinam, ka Soul Sisters ir labas dejotajas, vienalga, vai vinjam aizliedza piedalities sacensibas vai ne... ir labs izteiciens ceru ka jus ( Soul Sisters) tas ari motives:

Kas nenogalina mani, padara mani stipraku

Savukart es padomaju tadu lietu... un man radas viens priekshlikums..

Ejam "streika"! Es piedavaju nepiedalities LMDA rikotajas sacensibas, kamer vinji neljaus Soul Sisters dejot, jo tapat ja nav Soul Sisters ta jau nebus ar ko saciksties te Latvijaa, un to nevar noliegt, tas ir fakts!

Kads butu jusu viedoklis?

You wanna battle me?... How much money you've got?

Zis bit iz sou hot.. it meiks mi vanna KRUMP!
Edmunds
Administrator

Posted on 23.02.2007 13:16
Negribu teikt, ka es te esmu baigais labais, bet kārtībai jābūt un taisnībai jāuzvar, tautu nepiemānīsi, tāpēc jau ir šis forums un domāju, tas palīdz noskaidrot radušos situāciju.

Bet ja par izteicieniem, tad es (Valdēsmiley vados pēc principa: „turi savu ienaidnieku tuvāk vēl par savu draugu!”

Page 1 of 2 1 2 >
Login
Username

Password

Request a forgotten password.
Users Online
Guests Online: 2
No Members Online

Registered Members: 1,942
Newest Member: Kjencis