23.03.2019 01:16
Navigation
Home
News Categories
Events
Results
Photo Gallery
Video Gallery
Articles
Forum
Dance Links
Contacts
Search
VDS Jaunā mājas lapa!
New video, photo

"BBoy Ego -
The Departed"


Keita & Megija
Latest Articles
Ritas Spalvas publik...
Red Bull BNRG pier&#...
Kustības, kur&#...
Breikotājs Ronn...
Latvijas Maš...
Links

pasākumu organizēšana

Deju Mākslas Amatieru un Profesionāļu Asociācija

slavenības

BOTY

Salsa

Exotic Dance

dancerzone

Dancebase.lv

dancer.lv

aferparty

Lithuania Dance Centre

Machine Dance

Dance Clubs

Tap Dance

IDO

IDO-Estonia

Russia Dance Organization

Line Dance

i-deja.lv

Hip-hop Culture

Belly Dance in Latvia

Latvian Dancesport federation

www.globaldance.info

Forum Threads
Newest Threads
The Story / Film - C...
Vajadzīgi m$...
Īru dejas
...
Hip-hop New Style
Hottest Threads
Latvijas Kult$... [175]
Par Soul Sisters [37]
RPIVA studentu pa... [36]
Latvijas Mūz... [23]
YouTube [15]
Jauniešu kultūras diena
Pasākumi - EventsNepaliec malā un iesaisties Jauniešu kultūras dienas veidošanā!

12. augustā vesela diena par, ap un ar jauniešiem! No plkst. 10:00 līdz 23:00 Rīgā, Kongresu namā, laukumā pie Kongresu nama un Kronvalda parka teritorijā notiks Jauniešu Kultūras diena. Dienu veidos jauniešu priekšnesumi dažādos tematiskajos blokos- DEJA, mūzika, teātris, māksla, dizains utt. Pirmo dienu veidosim mēs jauieši, vakarā noslēguma koncerts ar slavenu mākslinieku dalību.

Arī tev dejojošo jaunieti ir iespēja veidot šo kustīgo burziņu un pieteikt savu dalību līdz 2.jūlijam!Modernā deja, break-dance, imrovizācija, varbūt baltes? Ja tevi saista mūzikas ritmi un tu nebaidies uzstāties lielas auditorijas priekšā, tad šī iespēja domāta tieši tev!Atrodi vairāk informācijas par pasākumu www.ljp.lv/ jauniešu kultūras diena; tur arī atradīsi anketu un norādījumus, kam un kur tā jānosūta.

Pasteidzies 2.jūlijs tuvojās!


anketa_kopejaJKD.doc (64.50 KB)

Info pilnā versija ar NOLIKUMU:
Latvijas Jaunatnes padome aicina jauniešus piedalīties Jaunatnes dienas svinēšanā šā gada 12.augustā, piesakot savus projektus sekojošās jomās - mūzika, māksla, teātris, dzeja un proza, deja, foto un video, dizains, apmācības un radošās darbnīcas.

2007.gada 12.augustā visā pasaulē jau astoto reizi svinēs Starptautisko jaunatnes dienu. Šogad plānots vērienīgs pasākums - Jauniešu kultūras diena, kurā jauniešiem būs iespēja demonstrēt savas prasmes dažādās kultūras jomās, iepazīt jaunatnes NVO un noklausīties populāru grupu uzstāšanos.

12.augustā, Rīgā, Kongresu namā, laukumā pie Kongresu nama un Kronvalda parka teritorijā no plkst. 10:00 līdz 23:00 tiks organizēti jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu un jaunatnes organizāciju projekti ar mērķi pievērst uzmanību jauniešu kultūrai un mākslai. Šogad tiek plānots organizēt mūzikas, mākslas, teātra, dzejas un prozas, deju, foto un video, dizaina, apmācību un radošo darbnīcu projektus, kā arī popularizēt jauniešu iespējas.
Interesenti tiek aicināti pieteikties kādā no jomām, aizpildot anketu, kas atrodama Latvijas Jaunatnes padomes mājas lapā www.ljp.lv.
Anketa līdz 2007.gada 2.jūlijam jāiesniedz Latvijas Jaunatnes padomē,
adrese: Kalpaka bulvāris 10-18, Rīga, LV-1050, kā arī jānosūta elektroniski uz adresi jkd@ljp.lv ar norādi Jauniešu kultūras diena 2007.

LJP jau četrus gadus interesantos veidos ir svinējusi šo dienu, organizējot jauniešu pulcēšanos sienu krāsošanā, koncertā un piknikā. Apkopojot šo gadu pieredzi, LJP apzinās lielu, skaļu un plašu jaunatnes NVO popularizēšanas akciju nepieciešamību. Tai ir jābūt iespējai jaunietim ne tikai uzzināt, bet arī reāli iesaistīties, pat ja tā būtu tikai viena diena., atzīst LJP prezidente Eva Ikstena.

Jauniešu kultūras dienas mērķis ir veicināt jauniešu radošo darbību, parādīt sabiedrībai jauniešu un jauniešu iespēju dažādību, kā arī jauniešu kultūras izpausmju daudzveidību Latvijā. Galvenie Jauniešu kultūras dienas uzdevumi ir veicināt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras veicināšanai labvēlīgu vidi, atbalstīt jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu, jaunatnes organizāciju (biedrību un nodibinājumu) projektus kultūras jomā, uzrunājot Latvijas jauniešus tieši viņiem veltītā dienā, demonstrējot visplašākās iespējas būt aktīviem dažādās jomāsJauniešu kultūras diena tiek organizēta sadarbībā ar Bērnu un ģimenes lietu ministriju.
Patiesā cieņā,
Jaunatnes kultūras dienas koordinatore Kristīne Ļeontjeva
e-pasts: jkd@ljp.lv mob. +371 29346386

Jauniešu kultūras diena 12/08/2007

IDEJAS APRAKSTA PROJEKTS
Jauniešu kultūras dienas
mērķis ir veicināt jauniešu radošo darbību, parādīt sabiedrībai jauniešu un jauniešu iespēju dažādību, kā arī jauniešu kultūras izpausmju daudzveidību Latvijā. Galvenie Jauniešu kultūras dienas uzdevumi ir veicināt jauniešu radošo darbību, radot jaunatnes dažādības attīstībai un kultūras veicināšanai labvēlīgu vidi, atbalstīt jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu, jaunatnes organizāciju (biedrību un nodibinājumu) projektus kultūras jomā, uzrunājot Latvijas jauniešus tieši viņiem veltītā dienā, demonstrējot visplašākās iespējas būt aktīviem dažādās jomās, nodrošināt jauniešiem iespēju paust savas spējas un dažādību, kā arī veicināt toleranci un labvēlību pret citiem. Būtisks ikviena indivīda un arī jaunieša identitātes veidotājs ir kultūra un māksla, tāpēc nozīmīgi ir ne vien šajās jomās jauniešiem sevi izpaust, bet arī apmainīties ar idejām par to kā to izdarīt. Šo iespēju nodrošina Jauniešu kultūras diena.

Jauniešu kultūras dienas idejiskais saturs ietver dažādības, tolerances un cilvēktiesību principus, uzsverot dažādības un līdzdalības nozīmīgumu. Šāda ideja atbilst Eiropas Padomes 1995.gadā iniciētajai jaunatnes kampaņai par dažādību, cilvēktiesībām un līdzdalību Visi dažādi visi vienlīdzīgi (All different All equal) idejai. Šīs kampaņas mērķis ir iedrošināt jauniešus piedalīties drošas un tolerantas sabiedrības veidošanā, kas balstīta uz cilvēktiesībām, dažādību, sociālo iekļaušanu, toleranci, cieņu un sapratni. Kampaņu organizē un vada Eiropas Padome, Jaunatnes un sporta direktorāts sadarbībā ar nacionālajām kampaņas komitejām, Eiropas Komisiju, Eiropas Jaunatnes forumu, iesaistītajām nacionālajām un starptautiskajām organizācijām. Tāpēc ir plānots ar Jauniešu kultūras dienas pasākumu īstenot kampaņu Latvijā.

Jauniešu kultūras diena notiks 2007.gada 12.augustā, kad jau astoto reizi visā pasaulē tiks atzīmēta Starptautiskā jaunatnes diena. Apvienoto Nāciju ģenerālā asambleja 1999.gada 17.decembrī savā rezolūcijā 54/120 iekļāva Jaunatnes ministru pasaules konferencē pieņemto rekomendāciju, ka 12.augusts ir pasludināms par Starptautisko jaunatnes dienu, kas ir svētki, kuros valsts institūcijas, nevalstiskās organizācijas un jauniešu organizācijas, kā arī jaunieši var norādīt un aktualizēt jauniešu problēmas globālā mērogā, jo 12.augustā visā pasaulē tiek organizēti jauniešu pasākumi: darba grupas, koncerti, semināri, kultūras pasākumi u.t.t., lai veicinātu jaunatnes iesaistīšanos sabiedrības dzīvē un izteiktu jauniešu viedokli par sev un sabiedrībai svarīgām tēmām.

Jauniešu kultūras dienā tiks organizēti jauniešu, jauniešu iniciatīvu grupu un jaunatnes organizāciju projekti ar mērķi pievērst uzmanību jauniešu kultūrai un mākslai. Šogad tiek plānots kultūras dienā organizēt mūzikas, mākslas, teātra, dzejas un prozas, deju, foto un video projekti, dizaina, apmācību un radošo darbnīcu projektus, kā arī popularizēt jauniešu iespējas.

Bērnu un ģimenes lietu ministrija

Jaunatnes lietu departaments

+371 67356487


Posted by Edmunds on 22.07.2007 23:00:00 1 Comments · 4203 Reads · Print
Comments
Edmunds on 12.08.2007 12:32:46
Biju uz jauniešu dienu pasākumu, sākums švaks - maz tautas - svētdienas rītā maz skatītāju, kā arī no deju māksliniekiem no pieteiktajiem 8 palikuši 4, bet vēl nevienu neesmu redzējis!
Redzēju Ralfu un Co, kas dziedāja un uzstājās ar beatbox priekšnesumu, tas bija OK - tā svaigi un mūsdienīgi.
Bet dejotājiem jau nevar pārmest, jo motivācija uzstāties nebija īsti saprotama un pareizi pasniegta, bet kur jaunieši - tur pieredze nāk ar laiku!
smiley
pasākums vēl rit - ir tikai 13:33
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordRequest a forgotten password.
Users Online
Guests Online: 3
No Members Online

Registered Members: 1,942
Newest Member: Kjencis
Deju grīdu nopirkt!
Deju grīdu nopirkt!
Links

Savannadance

Kdance studio

Kaprīze

Jamstyle

Leona

Jumpbboys

Stoptime

Soul of Dance

Dance Attack

Olga Žitluhina Dance Company

Karine Dance

Lets dance

Todes

tanec.lv

Most Wanted Dance Studio

Arabeska

Funky

Benefice

Dance PRO

Dzirnas

Fandango

Intriga

New Style

glamorous

MDS

Clock
Latest Comments
02.05 19:45
SIA RTU-BT 1 Ēdinā..
.

15.04 22:50
Sami svoi - oficiālais treil...

05.04 14:00
[youtube]http://www.
youtube.com/w...

05.04 12:20
Markus Riva un Most Wanted [yout...

10.03 22:05
rezultāti: Street sada...

02.03 00:57
Aptuvenais taimings! Aptuveni pr...

27.01 14:15
Sakiet lūdzu, kad ta reģ...

12.01 14:06
HipHop Keskya: [youtube]http:/...

12.01 14:05
House Ita: [youtube]http://www.
y...

12.01 14:05
HipHop Keskya: [youtube]http:/...