20.03.2019 15:05
Navigation
Home
News Categories
Events
Results
Photo Gallery
Video Gallery
Articles
Forum
Dance Links
Contacts
Search
VDS Jaunā mājas lapa!
New video, photo

"BBoy Ego -
The Departed"


Keita & Megija
Latest Articles
Ritas Spalvas publik...
Red Bull BNRG pier&#...
Kustības, kur&#...
Breikotājs Ronn...
Latvijas Maš...
Links

Dance Clubs

www.globaldance.info

i-deja.lv

slavenības

Line Dance

Exotic Dance

Russia Dance Organization

Belly Dance in Latvia

Lithuania Dance Centre

Tap Dance

dancerzone

aferparty

dancer.lv

BOTY

IDO-Estonia

Salsa

IDO

Hip-hop Culture

Machine Dance

Dancebase.lv

pasākumu organizēšana

Deju Mākslas Amatieru un Profesionāļu Asociācija

Latvian Dancesport federation

Forum Threads
Newest Threads
The Story / Film - C...
Vajadzīgi m$...
Īru dejas
...
Hip-hop New Style
Hottest Threads
Latvijas Kult$... [175]
Par Soul Sisters [37]
RPIVA studentu pa... [36]
Latvijas Mūz... [23]
YouTube [15]
tango
Pasākumi - Events
TANGOSTUDIO JAUNUMI NEWS - NEUIGKEITEN 13.07.2007!!
Tikko šodien ir aktualizēta mājas lapa, tāpēc par visi jaunumiem skatieties www.tangostudio.lv !!
!!
www.tangostudio.lv . po!
!!
Today we managed to put all news about our activities milongas, workshops with teachers from Germany, Summer Tango Camp in our webpage. Please, see www.tangostudio.lv , also in English.
Īsumā galvenais (Short news only in Latvian):
1. MILONGAS centrā Heiankai: šodien 13.07. pārsteigumi, 20.07. un 27.07. - Vācijas dejotāju paraugdemonstrējumi;
2. NODARBĪBAS pie pasniedzējiem no Vācijas centrā Heiankai;
3. TANGOSTUDIO.LV 1.Vasaras TANGO NOMETNE Salacgrīvā 28./29.07.
4. Tango nodarbības vasarā pie Aigara un Gintas.
1. MILONGAS (Argentīnas tango deju vakari) notiek katru piektdienu no 21:00-01:00 Kultūras un austrumu cīņas centrā "Heiankai", Maskavas ielā 1.

Šodien 13.07. milongā
gaidāmi vairāki pārsteigumi gan dejiski, gan kulināriski. Atnāciet, nenožēlosiet! (dažiem tiks arī balvas..;)
20.07. milongā centrā "Heiankai", Maskavas ielā 1, ar paraugdemonstrējumiem uzstāsies pazīstamais Argentīnas tango dejotāju pāris Eliass Monroze un Margita Brāma (Elias Monrose & Margit Brama) no Vācijas.
Papildus milonga sestdien, 21.07. centrā "Heiankai" ar Eliasu un Margitu.
27. 07. milongā centrā "Heiankai", Maskavas ielā 1, ar paraugdemonstrējumiem uzstuzstāsies Argentīnas tango dejotāji Laura Priori un Andreass fon Maksens (Laura Priori & Andreas von Maxen) no Berlīnes (Vācijas).2. NODARBĪBAS PIE PASNIEDZĒJIEM NO VĀCIJAS:
20.-22.07. centrā "Heiankai" nodarbības vadīs Eliass Monroze un Margita Brāma.
Eliass dejo tango vairāk nekā 12 gadus un lielu daļu laika pavada Argentīnā, mācījies pie Roberto Herrera, Tete & Pepito Avellaneda, Kely & Facundo un citiem slaveniem tango skolotājiem. Eliass un Margita savās stundās aicinot sajust tango būtību tango kā komunikāciju, kā sarunu ar deju partneri un kā māksliniecisku, radošu izpausmi. Tuvāka informācija par Eliasu un Margitu (vācu valodā) www.tangomonrose.de.
Piektdien, 20.jūlijā: 16:00 Secretos y Fundamentos I-II, 17:45 Figuras para Tango Salon II-III.
Sestdien, 21.jūlijā: 13:00 Figuras para Tango Salon I-II, 16:00 Giros con Ganchos y Sacadas II-III, 18:00 Variantes de la Milonga II-III.
Svētdien 22.jūlijā: 12:00 Tehnika sievietēm I-III, 13:00 Tehnika vīriešiem I-III.I iesācējiem, vēlamas tango pamata zināšanas, II vēlama tango pieredze vismaz 3-6 mēneši, III vēlama tango pieredze vismaz 1 gads.
Pieteikties līdz 18.07. pie Aigara pa tel. 26344457 vai e-pastu: aigars@tangostudio.lv.Nodarbību maksa piesakoties līdz 18.07. vienam cilvēkam (pieteikties var bez partneriem: viena nodarbība 6 Ls, divas nodarbības 11 Ls, trīs nodarbības 16 Ls, četras nodarbības 20 Ls, piecas nodarbības 24 Ls, sešas vai septiņas nodarbības 28 Ls. Maksāšana par divām un vairākām nodarbībām notiek pirms pirmās nodarbības. Nodarbību maksa bez pieteikšanās: 7 Ls par katru nodarbību.
27.jūlijā plkst.18:00 nodarbību centrā Heiankai vadīs Laura Priori un Andreass fon Maksens (Laura Priori & Andreas von Maxen) no Berlīnes (Vācija). Nodarbība plānota dejotājiem ar pieredzi (II-IV), tēma tiks precizēta. Maksa: 6 Ls.
Laura un Andreas ir tango dejotāji ar 13 gadu pieredzi, mācījušies Argentīnā pie daudziem pazīstamiem skolotājiem (Graciela Gonzales, Chicho & Lucia, Fernando & Vilma, Damian & Nancy), sadarbojas ar citiem pazīstamiem pasniedzējiem (Brigitta Winkler) un dažādiem tango projektiem (Tangomujer).3. Uzmanību! Pirmā TANGOSTUDIO vasaras nometne notiks 28.un 29.jūlijā (izbraukšana 30.jūlijā agri no rīta) Salacgrīvā. Nometnē tango nodarbības vadīs Laura Priori un Andreass fon Maksens (Itālija/Vācija), Aigars Stirna un Ginta Opmane, kā arī Feldenkreis metodes speciāliste Ramona Galkina un Hatha Yoga pasniedzēja Lia Morrow (Igaunija). Pieteikšanās nometnei - līdz 25.jūlijam.Nometnes vieta: Salacgrīvā (apm.100 km no Rīgas), netālu no jūras un Salacas (www.salacgriva.lv).Dzīvošana: Salacgrīvas vidusskolas dienesta viesnīcā, Pērnavas ielā 33 (ieeja no pagalma). Istabiņās ir 2 divstāvu gultas un 1 parasta gulta, kopā 5 guļasvietas, ka arī duša un WC. Vietu skaits ierobežots! Var dzīvot privāti, tikai jārēķinās, ka tajā laikā Salacgrīvā notiks lieli kultūras pasākumi, tāpēc vietu viesu mājās būs grūti atrast.Nodarbības un milongas: Salacgrīvas vidusskolas aktu zālē (SKO) un Salacgrīvas kultūras namā (KN).Ēdienreizes: Salacgrīvas vidusskolas ēdnīcā.Programma plānota dejotājiem ar šādu tango dejošanas iepriekšējo pieredzi:I pieredze 1-3 mēneši (pamatzināšanas - Caminad, Base, Ocho, Media Giros),II pieredze 3-9 mēneši (apgūti Base un Ochos varianti, Lapiz, vienkārši Ganchos), III pieredze 9-15 mēneši (apgūti Ocho Cortado, vienkārši Giros, Sacada, Barrida, Boleo u.c.), IV pieredze 1-3 gadi (ir pazīstami sarežģītāki Giros, Barridas un Sacadas, Ganchos vīriešiem un sievietēm, Volcada, improvizācija u.c.).Dalībnieku pieredzei atbilstoši programmā tiks precizēti nodarbību sarežģītības līmeņi (I-IV), bet tas būs tikai ieteikums, - nometnes dalībnieki varēs apmeklēt (ja neiebildīs pasniedzēji un pietiks vietas;)) pilnīgi visas nodarbības pēc vēlēšanās!!Nometnes programma:
Sestdien, 28.07.9:30-11:00 Ierašanās, reģistrēšanās un iekārtošanās viesnīcā, rīta kafija11.00 Nometnes svinīga atklāšana vidusskolas ēdnīcā11:20-12:50 Tango stunda nr.1 (I-II, SKO) (Laura un Andreass)13:00-14:00 Pusdienas14:20-15:50 Tango stunda nr.2 (III-IV, SKO) (Aigars un Ginta)16:00-17:30 Feldenkreisa metode (I-IV, SKO) (Ramona)17:40-19:10 Tango stunda nr.3 (I, KN) (Aigars un Ginta)19:20-20:50 Tango stunda nr.4 (II-IV, SKO) (Laura un Andreass) 20:30-21:30 Vakariņas22:00-02:30 Milonga (KN). Paraugdemonstrējumi. Mūzika: Normunds Leitlands (Berlīne, klavieres). DJ: Aigars.
Svētdien, 29.07.8:15-9:45 Hatha Yoga (I-IV, VSK vai, ja labs laiks, pie jūras) (Lia)10:00-11:00 Brokastis11:20-12:50 Tango stunda nr.5 (I-II, SKO) (Aigars un Ginta) 13:00-14:00 Pusdienas14:20-15:50 Tango stunda nr.6 (III-IV, SKO) (Laura un Andreass)16:00-17:30 Tango stunda nr.7 (I-II, SKO) (Aigars un Ginta) 18:00-19:30 Tango stunda nr.8 (III-IV, SKO) (Laura un Andreass)20:00-21:15 Vakariņas21:30-02:00 Milonga (SKO). Paraugdemonstrējumi. DJ: Andreass.
Pirmdien, 30.07.7:00-8:30 Brokastis, atvadīšanās un izbraukšana.
Tango pasniedzēji:Laura Priori & Andreas von Maxen (Itālija/Vācija): Laura un Andreas ir tango dejotāji ar 13 gadu pieredzi, mācījušies pie daudziem pazīstamiem skolotājiem (Graciela Gonzales, Chicho & Lucia, Fernando & Vilma, Damian & Nancy). Laura un Andreas dzīvo un strādā Berlīnē, kur vada nodarbības un milongas, sadarbojas ar citiem pazīstamiem pasniedzējiem (Diego El pajaro Riemer, Brigitta Winkler) un dažādiem tango projektiem (Tangomujer), regulāri papildina savas zināšanas Argentīnā. Aigars Stirna un Ginta Opmane (Latvija): Aigars dejo tango 8 gadus, Ginta 4 gadus, abi kopā vada tango nodarbības 2 gadus. Aigars beidzis tango pasniedzēju skolu Estudio Sudamerica Berlīnē, ko vada leģendārais Eiropas tango pionieris Juan Dietrich Lange. Ginta vairāk nekā 15 gadus dejojusi dažādu tautu dejas un moderno baletu pie Olgas Žitluhinas. Ginta un Aigars mācījušies pie dažādiem pasniedzējiem no Argentīnas (Adrian Veredice & Alejandra Hobert, Gustavo Naveira & Gisele Anne, Pablo Villarraza & Dana Frigoli u.c.).Ramona Galkina (Latvija): Ramona ir horeogrāfe, dejas pedagoģe un Olgas Žitluhinas dejas kompānijas dejotāja, kuras darbība saistīta ar Latvijas Kultūras akadēmiju un Latvijas Mūzikas akadēmiju. Feldenkreis metode caur lēnām, mierīgām kustībām ļauj labāk izzināt savu ķermeni, tā darbību, atklāt sevī vēl neapzinātās iespējas un atrast jaunus izpausmes veidus. Ramona ir vienīgā šīs metodes speciāliste Baltijā.Lia Morrow (Igaunija): Lia ir profesionāla Hatha Yoga un Kundalini pasniedzēja, strādājusi veselības un fitnesa centros Lielbritānijā. Hatha-Yoga vērsta uz psihoemocionālā stāvokļa uzlabošanu, stresa mazināšanu, ķermeņa iespēju pilnveidošanu. Lia dzīvo, strādā un dejo tango Tallinā. Iepriekšēja pieteikšanās (pie Aigara) līdz 25.07. vakaram obligāta. Vietu skaits vidusskolas dienesta viesnīcā ierobežots (35), šobrīd nometnei jau pieteikušies 25. Piesakoties, lūdzam minēt: 1.Vārdu/uzvārdu; 2. Aptuveno tango pieredzes līmeni (I-IV); 3. Vai dzīvosiet vidusskolas viesnīcā?, ja JĀ, tad, 3a) vai paliksiet līdz pirmdienas rītam?; 4. Vai ēdīsiet skolas ēdnīcā?, ja JĀ,, 4a) vai Jums ir kādas speciālas vēlmes (veģetārietis u.c.)? 5. Vai uz nometni brauksiet ar privāto transportu?, ja JĀ, tad 5a) vai/cik Jums būs brīvas vietas?, ja NĒ, tad 5b) vai Jūs vēlaties, lai Jūs paņem līdzbraucējos?Nometnes maksa: 44 Ls vienam cilvēkam. Visiem ir viena cena, arī ja piesakās iepriekš (mājas lapā ir kļūda). Cenā iekļautas visas (4 vai vairāk) tango stundas, 1 Feldenkreisa un 1 jogas nodarbība, dzīvošana vidusskolas dienesta viesnīcā (2 naktis), 6 ēdienreizes + 1 rīta kafija vidusskolas ēdnīcā, 2 milongas, tai skaitā, viena ar dzīvo mūziku. !! Ir iespējams apmeklēt atsevišķas nodarbības (ja neiebilst pasniedzēji un ir brīvas vietas!) un milongas nepiedaloties nometnē. Maksa par nodarbību: 7 Ls (vēlams pieteikties pie Aigara iepriekš), ieeja sestdienas milongā: 6 Ls, ieeja svētdienas milongā: 5 Ls.
5. Tango nodarbības vasarā pie Aigara un Gintas, kā jau ziņots iepriekš, notiek katru otrdienu un ceturtdienu centrā Heiankai, un trešdienas vakaros Lattelecom telpās, Vecrīgā, Vaļņu 30.Uzmanību!! Pazemināta maksa par vienu nodarbību un dejotājiem ar pieredzi!Tuvāka informācija par TANGOSTUDIO aktivitātēm: pa tel. 26344457 (Aigars), rakstot e-pastu aigars@tangostudio.lv (lūdzu, nerakstiet uz citiem e-pastiem!!) vai internetā www.tangostudio.lv

Posted by Edmunds on 16.07.2007 23:15:00 0 Comments · 4685 Reads · Print
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordRequest a forgotten password.
Users Online
Guests Online: 2
No Members Online

Registered Members: 1,942
Newest Member: Kjencis
Deju grīdu nopirkt!
Deju grīdu nopirkt!
Links

Jamstyle

Stoptime

Soul of Dance

Dzirnas

Kdance studio

Todes

Dance Attack

Fandango

Benefice

Savannadance

Intriga

Karine Dance

Olga Žitluhina Dance Company

tanec.lv

Lets dance

Funky

Jumpbboys

Arabeska

Most Wanted Dance Studio

glamorous

Leona

Kaprīze

New Style

Dance PRO

MDS

Clock
Latest Comments
02.05 19:45
SIA RTU-BT 1 Ēdinā..
.

15.04 22:50
Sami svoi - oficiālais treil...

05.04 14:00
[youtube]http://www.
youtube.com/w...

05.04 12:20
Markus Riva un Most Wanted [yout...

10.03 22:05
rezultāti: Street sada...

02.03 00:57
Aptuvenais taimings! Aptuveni pr...

27.01 14:15
Sakiet lūdzu, kad ta reģ...

12.01 14:06
HipHop Keskya: [youtube]http:/...

12.01 14:05
House Ita: [youtube]http://www.
y...

12.01 14:05
HipHop Keskya: [youtube]http:/...