23.03.2019 01:19
Navigation
Home
News Categories
Events
Results
Photo Gallery
Video Gallery
Articles
Forum
Dance Links
Contacts
Search
VDS Jaunā mājas lapa!
New video, photo

"BBoy Ego -
The Departed"


Keita & Megija
Latest Articles
Ritas Spalvas publik...
Red Bull BNRG pier&#...
Kustības, kur&#...
Breikotājs Ronn...
Latvijas Maš...
Links

Russia Dance Organization

Salsa

IDO-Estonia

i-deja.lv

Belly Dance in Latvia

Exotic Dance

Hip-hop Culture

Line Dance

dancerzone

Lithuania Dance Centre

www.globaldance.info

Dance Clubs

pasākumu organizēšana

BOTY

Latvian Dancesport federation

Deju Mākslas Amatieru un Profesionāļu Asociācija

Tap Dance

dancer.lv

Dancebase.lv

IDO

aferparty

Machine Dance

slavenības

Forum Threads
Newest Threads
The Story / Film - C...
Vajadzīgi m$...
Īru dejas
Íîâŕ˙ ęóëüňóđíŕ˙ ńîö...
Hip-hop New Style
Hottest Threads
Latvijas Kult$... [175]
Par Soul Sisters [37]
RPIVA studentu pa... [36]
Latvijas Mūz... [23]
YouTube [15]
skeitborda festivāls
Pasākumi - Events Tuvojas festivāls “Converse Sk8 Attack”  No 26. līdz 28. jūlijam jau trešo gadu pēc kārtas Rīgā notiks vērienīgais skeitborda festivāls “Converse Sk8 Attack”, kas piedāvā skeitborda filmu skates programmu un sola augsta līmeņa skeitborda sacensības.
Šogad “Converse Sk8 Attack” tiek rīkots Baltijas valstu līmenī, tādējādi turpinot celt skeitbordistu profesionaliātes latiņu.   
 
Šo sestdien, 21. jūlijā spēcīgākie skeitborda braucēji tiks noteikti sacensībās Igaunijā, Tallinā. Toties Lietuvas profesionālāko skeitbordistu sešinieks, kas piedalīsies izšķirošajos mačos Rīgā, tika noskaidrots jau 14. jūlijā. Festivāla “Converse Sk8 Attack” kulminācija paredzēta 28. jūlijā Rīgā, Grīziņkalna skeitparkā.
Šogad par godalgotajām vietām cīnīsies ne tikai Baltijas valstu braucēji, bet arī Norvēģijas, Somijas, Vācijas un Polijas skeitbordisti. 
 
Festivāla “Converse Sk8 Attack” organizētājs, skeitborda veterāns Kristaps Pagrabs min, ka spēcīgākie konkurenti cīņā par pirmajām trim godalgotajām vietām varētu būt Somijas, Polijas, Latvijas un Igaunijas pārstāvji. Jau tika ziņots - festivāla “Converse Sk8 Attack” braucēju sacensībās pirmo trīs vietu ieguvēji savstarpēji dalīs balvu fondu 2000 eiro vērtībā.  “Ar katru gadu sacensību latiņa tiek pacelta arvien augstāk. Starp citu, to panāk paši braucēji, kas turpina progresēt,” uzsver Kristaps Pagrabs. Šogad ir paredzēts, ka izšķirošajos mačos Rīgā piedalīsies 30 profesionāli skeitborda braucēji. Kristaps Pagrabs norāda, ka tiesnešu sastāvā būs pieredzējuši skeitbordisti, kuri ir šī sporta veida autoritātes.  Pasākuma “Converse Sk8 Attack” atbalstītāji pauž gandarījumu, ka šogad ir iespējams festivālu pieteikt jau Baltijas valstu līmeni. “Šis nav pirmais gads, kad atbalstām “Converse Sk8 Attack” pasākumu. Tā kā “Converse” ir marka, kas domāta aktīviem jauniešiem, kas nodarbojas ar pilsētas sporta veidiem, mums ir ne tikai jādomā par produkcijas piedāvājumu, bet arī par vispārējo industrijas attīstību. Pateicoties pasākumam “Converse Sk8 Attack” un mūsu sadarbībai ar jauniešu organizāciju “Avantis”, skeitborda kultūra vietējā mērogā kļūst aizvien popularāka,” pauž “Converse” pārstāve Baltijas valstīs Jekaterina Černobrovaja. Toties „McDonalds” pārstāve Batijas valstīs Virginija Girulska vieš cerības, ka festivāls “Converse Sk8 Attack” nākotnē varētu kļūt par ikgadēju tradīciju ekstrēmo sporta veidu cienītājiem. “Ne velti gan Olimpiskās spēles, gan Pasaules čempionāts futbolā izskan zem McDonalds zīmes. Mēs esam par sportu un veselīgu dzīvesveidu, tādēļ arī labprāt atbalstām šādus pasākumus, jo apzināmies, cik tas ir svarīgi.
Arī nākotnē mēs ļoti labprāt būtu festivāla “Converse Sk8 Attack” uzticīgie labvēļi.”
Pērn sacensības Grīziņkalnā vēroja ap 2000 interesentu. Arī šogad ir paredzēts, ka pasākuma apmeklētāji varēs piedalīties dažādos līdzjutēju konkursos, bet skeitborda amatieri varēs mēroties spēkiem ar skeitborda profesionāļiem.
Bez tam pasākumā varēs vērot deju grupu “Camelot” un “La Rocca Dance School" uzstāšanos, kā arī parkour trikus no Daugavpils “Dvinsk klan”.
 Festivāls „Converse Sk8 Attack” sākas ar filmām
Festivālu “Converse Sk8 Attack” atklās filmu skates programma, kas no 26. līdz 27. jūlijam norisināsies kinoteātrī “K. Suns”. Šogad kopumā festivālam iesūtītas nedaudz vairāk kā 50 filmas, kas veidotas par skeitborda kultūras tematiku. Šo darbu autori pārstāv Latviju, Lietuvu, Igauniju, Spāniju un Somiju. Festivāla filmu žūrijā piedalīsies Aivars Čivželis, Dzintars Dreibergs (jaunais režisors), Ilona Bičevska („Avantis”, filmu producente), Uģis Brālēns un Arnis Kuprišs (LTV7). Festivāla ietvaros notiks arī divu filmu pirmizrādes. 26. jūlijā tiks demonstrēts latviešu kino veidotāju darbs - “Asfalta bērni”, kas ir režisora Gvido Glāzera dokumentālais redzējums, apkopojot 2006. un 2007. gadā iekadrēto materiālu no Latvijas, Lietuvas, Polijas, Spānijas un Čehijas ielām. Savukārt 27. jūlijā kinoteātrī “K. Suns” tiks prezentēts spāņu autoru dokumentālais veikums par skeitborda kultūru. “Šīs filmas ir interesanti vērot arī tādēļ, ka tām ir oriģināls tehniskais izpildījums. Ne kurš katrs profesionāls operators spēj iegūt tādus kadrus, kā to māk izdarīt skeitbordisti, kāpjot uz dēļa ar kameru rokās,” pasvītro Kristaps Pagrabs.  
Papildu informācijai: Kristaps Pagrabs, „Avantis”, mob.tel. 26476489   

Posted by Edmunds on 23.07.2007 16:17:39 1 Comments · 4408 Reads · Print
Comments
Anton on 24.07.2007 02:27:43
Dvinsk-klan
Post Comment
Please Login to Post a Comment.
Login
Username

PasswordRequest a forgotten password.
Users Online
Guests Online: 3
No Members Online

Registered Members: 1,942
Newest Member: Kjencis
Deju grīdu nopirkt!
Deju grīdu nopirkt!
Links

Arabeska

Olga Žitluhina Dance Company

Benefice

Stoptime

New Style

tanec.lv

Lets dance

Dance Attack

Fandango

Savannadance

Most Wanted Dance Studio

Jumpbboys

Dzirnas

Karine Dance

Intriga

Leona

Soul of Dance

Kdance studio

Kaprīze

Jamstyle

Dance PRO

glamorous

Funky

Todes

MDS

Clock
Latest Comments
02.05 19:45
SIA „RTU-BT 1” Ēdinā..
.

15.04 22:50
Sami svoi - oficiālais treil...

05.04 14:00
[youtube]http://www.
youtube.com/w...

05.04 12:20
Markus Riva un Most Wanted [yout...

10.03 22:05
rezultāti: Street sada...

02.03 00:57
Aptuvenais taimings! Aptuveni pr...

27.01 14:15
Sakiet lūdzu, kad ta reģ...

12.01 14:06
HipHop Keskya: [youtube]http:/...

12.01 14:05
House Ita: [youtube]http://www.
y...

12.01 14:05
HipHop Keskya: [youtube]http:/...