Machine Dance
Posted by Edmunds on 07.03.2007 23:42:21
FAQPaaugstinājusies maksa par treniņiem Zelta Bolinga Hallē uz "In The Grove-2" deju mašīnas!
no 20 sant. par 2dejām uz 40 sant. par 3 dejām!
Extended News

FAQKādu laiku atpakaļ minējām, ka mainīsies cena “In The Groove 2″ deju aparātam - un tagad šis brīdis ir pienācis. Paskaidrosim iemeslu (un tas noteikti nav - negausīgi iedzīvoties uz dejotāju rēķina) - “In The Groove” lielās deju mašīnas vairs netiek ražotas tāpēc šādā sitācijā mēs vairs nevarēsim uzlikt kādu jaunu ITG, aktuāls arī kļūst jautājums par rezerves daļām un citi tehniski jautājumi. Cena uz deju mašīnām nav mainījusies kopš 2000. gada un visiem skaidrs, ka viss šodien maksā daaaaaaudz vairāk, kā 2000. gadā.
Un viena lieta ir uzdejot vakarā, pavisam cita - uzturēt un rūpēties par mašīnu. Gribam to pataupīt ilgam laikam, mūsu sacensībām un dejotājiem, kas to prot novērtēt, nevis truli padauza ar lielajiem zābakiem kādu meldiņu, garām peldot izklaides meklējumos piektdienas vakaros.

Galvenais - viss nav tik slikti un izmaiņas pavisam nav radikālas, bez tam ir arī labās ziņas. ;)

Tad nu tā - tiem, kas turpina lasīt un nav, histēriski kliedzot, izmetuši monitoru pa logu - kā viss būs.

Būtība ir tāda - cena par vienu kredītu (2 dejas) ceļas 2 reizes - no 20 uz 40 santīmiem. BET - tagad par šo naudiņu var dejot 3 dejas no vietas. Tātad, cena par vienu deju mainās no 10 uz 13,33 santīmiem. Nevis divas reizes vispār, kā var šķist tiem, kas nedraudzējas ar matemātiku.

PLUS Double režīmam visu laiku būs ieslēgts “Double for 1 credit“, kas nozīmē tikai to, ka tiem, kas jau sen kāroja attīstīt arī Double, šis prieks sanāk pat lētāk kā tagad! Mēs pavisam noteikti plānojam arī specializētās Double sacensības kā atsevišķu disciplīnu, kur varēs iegūt arī Latvijas čempiona titulu iekš Double.

PLUS regulāri rīkosim NoN-StoP PartY sesijas jaunā formātā - un tad ITG2 cena uz veselu vakaru atgriezīsies šī brīža līmenī - varēs dejot lētāk. Domāju - daudzi veterāni atceras visus spontānos turnīrus un citas labas lietas, kas notikās NSP. ;)

Pilna cenu tabula:

20 santīmi = 1/2 kredīts.

2 x 20 (40) santīmi = 1 kredīts = 3 dejas 1 Player; 3 dejas Double.

50 santīmi = 1 1/4 kredīti = 3 dejas 1 Player (paliek pāri 1/4 kredīti); 3 dejas Double (paliek pāri 1/4 kredīti).

1 lats = 2 1/2 kredīti = 6 dejas 1 Player (paliek pāri 1/2 kredīti); 3 dejas 2 Players (paliek pāri 1/2 kredīti); 6 dejas Double (paliek pāri 1/2 kredīti).

2 lati = 5 kredīti = 15 dejas 1 Player; 6 dejas 2 Players (paliek pāri 1 kredīts); 15 dejas Double.

Ar tiem dalītajiem kredītiem ir kā ir, bet tādas nu mums tās monētas Latvijā. Kas notiek tad, kad iemet, piemēram 20 un 50 santīmus un kā ir visizdevīgāk kombinēt - aicinām izskaitļot kā mājasdarbu. ;)

Uz EuroMix2 mašīnām cenas nemainās.

Izmaiņas stājas spēkā no svētdienas, 11. marta (gads 2007. ;) ), kaut kad pa dienu. Tā ka dejotāju rīcībā vēl vismaz 4 dienas, kad var atgūt iekavēto.

Pārpublicēts no www.ddrlatvia.lv